• darkblurbg

به نام خالق بچه ها

به نام اوکه بهترین است.اوکه مهربان است ومهربانی رادوست دارد.من یک معلمم باعشق وعلاقه ای که به تدریس وآموزش دارم.معلم پایه ی سوم که درطول10سال تدریسم تمام دانش آموزانم تمایل ادامه درپایه چهارم بامن راداشتند که این برای من بسیار باارزش است چون متوجه میشوم علاوه برآموزش درپرورش ذهن وفکردانش آموزهم تاثیرگذاربوده ام.درتمام طول تدریسم هم خودم ازتدریس لذت میبردم وهم شاگردانم چون آموزش باکسب لذت آن همراه است.

فایل های آموزشی

ایا امتحانات به صورت مجازی برگزار میشود؟

فاوت بزرگ آنها در نوع داده هایی هست که نگه می دارند. memcached فقط توانایی ذخیره نوع ساده رشته را به عنوان مقدار دارد در صورتی که Redis دارای ۵ نوع Data Type اصلی هست که در پست بعدی با آنها آشنا خواهیم شد. از آنجایی که Redis دارای Data Type های بیشتری هست استفاده از آن می تواند باعث سهولت در نگه داری ساختار های داده ای پیچیده تر و کاربرد های متفاوت تری بشود.

این محتوا برای تست است.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

آیا ترم آینده به صورت مجازی دانشگاه ها باز می شوند؟؟

سازمان مبارزه با ویروس کرونا اعلام کرد که اگر داروی این ویروس کشف نشود دانشگاه ها به صورت مجازی به کار خود ادامه می دهند.

آخرین مقالات

متن جدید تست
1399-04-04 10:18:02 لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه...
متن دوم تست
1399-04-04 12:03:23 لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه...